Moomins Club FCI


LOVER Masaradee Flow


GISSELLA Daisy Club

Kilka zdań o nas 🙂

Hodowla MOOMINS CLUB FCI została zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce dnia 06.03.2020 pod numerem  4666/M FCI 290/2020.

Jednak nasza przygoda z Westami rozpoczęła się dużo, dużo wcześniej.

W 2001r po 3 latach namawiania taty nasza córka Małgosia dopięła swego i 20.08.2001r zakupiliśmy naszego pierwszego psa rasy West Highland White Terrier CZAREK Kizos.

Od tego dnia wiemy, że nasza miłość do tej rasy nigdy się nie skończy.Obecnie w naszej hodowli mamy parę hodowlaną:Pies reproduktor Lover Masaradee Flow i suka hodowlana Gissella Daisy Club aka Milenka.Ponadto została z nami Migotka Moomins Club FCI – pierwsze dziecko naszej pary.

Kilka słow o naszym przydomku.Nazwa MOOMINS CLUB FCI to znów zasługa naszej córki, która od dzieciństwa jest fanką bajki Tove Jansson MUMINKI.

Po prostu nie mogło być inaczej, bo te małe białe kulki z niczym innym nam się nie kojarzą jak tylko z słodkimi, dobrymi, charakternymi Muminkami.Nasza hodowla jest małą domową hodowlą.

Nasze psy spędzają z nami każdy dzień, każdą chwilę, wszystkie uroczystości i wakacje. Są członkami naszej rodziny.

Dla naszych szczeniąt szukamy najlepszych domów. Musimy mieć pewność że nasze „dzieci” będąmiały dobrze i będą darzone taką samą miłością jakiej zaznały w hodowli. 

TO JEST NASZ PRIORYTET.

2 maja 2021roku powitaliśmy na świecie pierwszy miot naszej hodowlanej pary. Miot na literkę M jak to na Muminki przystało 😉2 suczki Migotka i Mała Mi oraz 2 pieski Muminek i Migotek.

Zdjęcia naszych maluchów można obejrzeć w osobnej zakładce.Wspomnę jeszcze, że opiekę weterynaryjną nad naszą hodowlą sprawuje Gabinet Weterynaryjny Ewelina Marecka ul Ogrodowa Pępowo 


SERDECZNIE ZAPRASZAM

ul. Drzęczewska 4/1 63-820 Piaski

i.byczynska@05465.doradcapodatkowy.pl

+48 691769931

NA SKRÓTY

GODZINY PRACY

Od Poniedziałku do Piątku

od godz 10:00

do godz 20:00

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com. Wszelkie prawa zastrzeżone 2021